Get Adobe Flash player

Organizatorem szkolenia jest Komisja Sportu Samochodowego Automobilklubu Podlaskiego w Białymstoku. Głównym celem szkolenia jest pozyskanie nowej kadry sędziowskiej, doszkolenie czynnych sędziów oraz przeprowadzenia szkolenia i egzaminu na lic. zawodniczą RN.

Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat, przynależność do Automobilklubu Podlaskiego lub ewentualnie klubu zrzeszonego w Polskim Związku Motorowym.

Czytaj więcej...

Poniżej prezentujemy Projekt Regulaminu Obrad Walnego Zebrania Członków

pdfPobierz

kalendarz kartki Poniżej prezentujemy kalendarz imprez sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego na rok 2019.

Czytaj więcej...

W związku z ustanowieniem przez władze państwowe żałoby narodowej na sobotę 19 stycznia 2019r., KSS AP zdecydowała o zmianie daty uroczystego "Podsumowania sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego" na sobotę 26 stycznia 2019r. Miejsce, godzina rozpoczęcia uroczystości oraz inne ustalenia pozostają bez zmian. Wszystkie osoby, które zadeklarowały obecność na uroczystości, proszone są o jej ponowne potwierdzenie do poniedziałku 21.01.2019r., w odniesieniu do nowej daty. Osoby, które dokonały wpłaty za część bankietową, a nie będą mogły uczestniczyć w imprezie w nowej dacie, otrzymają zwrot wpłaconej kwoty w formie w jakiej została ona dokonana. Liczymy, że powyższa decyzja Komisji spotka się ze zrozumieniem wśród zainteresowanych osób.

Przewodniczący KSS AP

Piotr Bagniuk

Event manager ogłoszenie

Automobilklub Podlaski w Białymstoku wydzierżawi przy ulicy Branickiego 19 pomieszczenia biurowe na piętrze budynku administracyjnego o powierzchni 127 m². Składa się na nie: 5 pokoi częściowo umeblowanych, pomieszczenie gospodarcze i korytarz. Cena obejmuje dostawę wody, prądu, wywóz śmieci oraz parking klientom i pracownikom. Możliwość podłączenia do internetu  światłowodowego. Wynajmiemy też pokój o powierzchni 12 m² oraz pomieszczenia w piwnicy – około 80 m².

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 85 732 76 85

POLECAMY