Get Adobe Flash player

timMarcin Dziewiątkowski i Tomasz Kraczko  (Peugeot 106 XSI)- STAG Rally Team wygrali V Rundę Samochodowych Mistrzostw Białegosotku 2016.

Czytaj więcej...

Plakat Niepo 2016

Jubileuszowy Rajd Niepodległości to piąta runda SMB!

Już za niespełna dziesięć dni kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Po raz piąty spotkamy się na trasie tego popularnego cyklu rajdowego w naszym regionie. Do rozegrania zostały jeszcze dwie odsłony. Pierwsza z nich to doskonale wszystkim znany Rajd Niepodległości, który rozegramy już po raz 25! Dziś otwieramy listę zgłoszeń!

Czytaj więcej...

Informujemy, że ze względu na termin rozgrywania przez Automobilklub Polski 54. Rajdu Barbórka 2016 (10.12.2016r.), KSS Automobilklubu Podlaskiego postanowiła zmienić datę  VI rundy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 na 03.12.2016r. (Sobota).

podlaski rally sprint logoPodlaski Rally Sprint po raz kolejny! Jesteście gotowi na rajdowe emocje? Już za niespełna trzy tygodnie spotkamy się na szutrowych trasach po raz kolejny. Podlaski Rally Sprint czyli szósta runda Szuter Cup zagości na Podlasiu.

Czytaj więcej...

logo smb poziom MAŁE Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi klasyfikacjami Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 po IV rundzie.

Czytaj więcej...

KSS AP informuje, że zmianie uległ termin rozegrania VI rundy Szuter Cup. Nowy termin, to 15.10.2016r.

POLECAMY