Get Adobe Flash player

IIsmb tu  To już II Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku! Tym razem kręcimy się w Czarnej Białostockiej przy ul. Fabrycznej 7, na terenie byłej fabryki „Biafamar”. Weterani świetnie znają to miejsce, zaś nowicjuszom przyjdzie zmierzyć się z bardzo wymagającą trasą. Startujemy wyjątkowo w niedzielę 29 kwietnia 2012 dokładnie o 11.00. Trasa składa się z jednej próby sprawnościowej przejeżdżanej czterokrotnie, każda o długości ponad 2km.

Chcielibyśmy podziękować gminie Czarna Białostocka oraz firmom CynkoMet, Promostal, BDSklep, TSK Plastik, PurEko, Bartosz, Bialeko, Bormet za udostępnienie swego terenu byśmy wszyscy mogli spędzić ostatnią niedzielę kwietnia na rajdowo. Cykl SMB tradycyjnie już wspiera Urząd Miasta Białegostoku.                              

By stać się uczestnikiem nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu. W imprezie tej może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NW oraz kask dla kierowcy i ewentualnie pilota. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Uzupełniającym imprezy oraz jego załącznikach.

Regulamin - po Komunikacie 1
Formularz zgłoszeniowy
Zał. nr 2
Errata do zał. nr 2
Zał. nr 3

UPDATE 24.04.2012

Komunikat Dyrektora Nr 1

UPDATE 26.04.2012
Lista zgłoszeń - na dzień 26.04

Zgłoszenia od załóg przyjmujemy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również do odwiedzania naszego funpage’a: Facebook SMB

Nie czekaj, zgłoś się!


Plakat strona II SMB

KLIKNIJ ABY POWIEKSZYĆ


POLECAMY